RK73H2ERTTD1502F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1502F
JLCPCB Part #
C6182079
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS