RN73H1JTTD1911C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1911C10
JLCPCB Part #
C4067660
Description
1.91kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS