RN731JTTD1040B10
MFR.Part #
RN731JTTD1040B10
JLCPCB Part #
C4294973
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS