RN73R2ETTD1233A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1233A10
JLCPCB Part #
C3992867
Description
-55℃~+155℃ 123kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS