RN73H1JTTD16R5B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD16R5B25
JLCPCB Part #
C4260746
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS