RK73G1ETTP1401C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1401C
JLCPCB Part #
C4172450
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS