RN732BTTD8201A10
MFR.Part #
RN732BTTD8201A10
JLCPCB Part #
C4280765
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS