RK73G2BTTD1182C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1182C
JLCPCB Part #
C6270188
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS