RN73H1JTTD1432F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1432F25
JLCPCB Part #
C4210204
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS