RN732ATTD3830B50
MFR.Part #
RN732ATTD3830B50
JLCPCB Part #
C3962730
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS