RN73H1JTTD1472F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1472F25
JLCPCB Part #
C4116379
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS