RN73H1JTTD2712F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2712F100
JLCPCB Part #
C4296286
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS