RN73H2BTTD56R6B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD56R6B10
JLCPCB Part #
C4039398
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS