RN73H1JTTD1323F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1323F100
JLCPCB Part #
C4000833
Description
-55℃~+155℃ 100mW 132kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS