RN73H2ATTD1052C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1052C50
JLCPCB Part #
C2539739
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS