RK73H2ETTD4424F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4424F
JLCPCB Part #
C2576610
Description
-55℃~+155℃ 4.42MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS