RK73G2ATTD5601D
MFR.Part #
RK73G2ATTD5601D
JLCPCB Part #
C7049602
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS