RN732BTTD8200F10
MFR.Part #
RN732BTTD8200F10
JLCPCB Part #
C3912363
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS