RN73H1JTTD1232D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1232D25
JLCPCB Part #
C4140131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS