HV732HTTE1153D
MFR.Part #
HV732HTTE1153D
JLCPCB Part #
C4137955
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS