RN732BTTD1371A25
MFR.Part #
RN732BTTD1371A25
JLCPCB Part #
C3956461
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS