RN73R2ETTD8870F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD8870F100
JLCPCB Part #
C4062705
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS