RK73B1ERTTP623G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP623G
JLCPCB Part #
C2594574
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS