RN73H1ETTP8250F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP8250F50
JLCPCB Part #
C4246957
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS