RK73H2ERTTD5100D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD5100D
JLCPCB Part #
C6186229
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS