RN73H1JTTD15R6F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD15R6F25
JLCPCB Part #
C3949743
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS