RN73H1ETTP1891D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1891D10
JLCPCB Part #
C2546650
Description
1.89kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS