SG73G2BTTD6200C
MFR.Part #
SG73G2BTTD6200C
JLCPCB Part #
C6295489
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS