RN73H1ETTP7411F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7411F25
JLCPCB Part #
C3933556
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.41kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS