RG1005V-391-D-T10
MFR.Part #
RG1005V-391-D-T10
JLCPCB Part #
C4246439
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS