RN73R1JTTD2522D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2522D25
JLCPCB Part #
C4115803
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS