RN731ETTP7411F25
MFR.Part #
RN731ETTP7411F25
JLCPCB Part #
C4034651
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS