SG73P1ETTP1653D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1653D
JLCPCB Part #
C4023280
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS