RN73H1ETTP5901C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP5901C25
JLCPCB Part #
C4105496
Description
5.9kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS