RT0402BRB0739R2L
MFR.Part #
RT0402BRB0739R2L
JLCPCB Part #
C6668514
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS