SG73P1JRTTD103J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD103J
JLCPCB Part #
C5750746
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS