RN73H1JTTD1981F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1981F100
JLCPCB Part #
C4112116
Description
1.98kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS