RK73H3ATTE1050D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1050D
JLCPCB Part #
C2583542
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS