RN73H1ETTP56R6C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP56R6C25
JLCPCB Part #
C2536099
Description
-55℃~+155℃ 56.6Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS