RN73H2BTTD3602C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3602C50
JLCPCB Part #
C2556373
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS