RN732BTTD7061B25
MFR.Part #
RN732BTTD7061B25
JLCPCB Part #
C3962152
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS