RN73R2BTTD1891C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1891C50
JLCPCB Part #
C4297333
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS