RN73H2BTTD49R9D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD49R9D25
JLCPCB Part #
C2544958
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS