RN73H1ETTP5692B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP5692B25
JLCPCB Part #
C2535237
Description
56.9kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS