SR732ARTTDR750F
MFR.Part #
SR732ARTTDR750F
JLCPCB Part #
C782248
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS