RN73H2BTTD8202D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8202D100
JLCPCB Part #
C2543053
Description
250mW 82kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS