RN73H1ETTP9311C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP9311C10
JLCPCB Part #
C2554691
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS