RN73H1ETTP5230F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP5230F10
JLCPCB Part #
C4054756
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS