RN732ATTD3242B05
MFR.Part #
RN732ATTD3242B05
JLCPCB Part #
C3963952
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS