RN73R1ETTP1351B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP1351B10
JLCPCB Part #
C2551010
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS